"Grom" w Kępnie
29 Październik 2004
- kategoria:
- Aktualności
Grupa oddziałów interwencyjnych policji z Kępna, Kwidzyna oraz Ostrowa Wielkopolskiego brała udział w ćwiczeniach, mających na celu wzmocnienie oraz poprawę bezpieczeństwa w powiecie kępińskim.Przed akcją podinspektor Dariusz Kucharski (uczestnik zajść w podwarszawskiej Magdalence), major Krzysztof Przepiórski były żołnierz jednostki specjalnej GROM, oraz nadkomisarz Krzysztof Zimny spotkali się z Starostą Powiatu Kępińskiego Jerzym Trzmielem. Ćwiczenie miały na celu m.in. zgranie oddziałów interwencyjnych policji, straży pożarnej, pogotowia ratunkowego oraz sanepidu.
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906