Halowy Turniej Piłki Nożnej Komend Powiatowych
- kategoria:
- Aktualności



31.01.2009r. w hali sportowej przy ZSP nr 2 w Kępnie odbył się V Halowy Turniej Piłki Nożnej Komend Powiatowych Policji o Puchar Starosty Kępińskiego. Zawody zostały objęte honorowym patronatem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.
Starosta Kępiński Jerzy Trzmiel oraz I Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie mł. insp. Ireneusz Krysiak, dokonali uroczystego otwarcia V Jubileuszowego Turnieju Piłki Nożnej. Podczas ceremonii odczytany został list intencyjny przekazany przez Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Wojeciecha Olbrysia. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn z Komend Powiatowych. Pierwsze miejsce zajęła drużyna KPP w Kępnie, drugie miejsce zajęła reprezentacja KPP w Namysłowie, trzecie KPP w Oleśnicy.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został mł. asp. Krzysztof Ludwiczak, najlepszym bramkarzem sierż. sztab. Andrzej Sułkowski.
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906