17 Listopad 2003
W dniu 17 listopada br. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie odbyło się podsumowanie II Przyrodniczego Konkursu Plastycznego - Ptaki Drapieżne Władcy Przestworzy, zorganizowanego przez Grupę Południowowielkopolską Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków we współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną i Wydziałem Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Kępnie.
|n|
|n|Nagrody książkowe ufundowało Starostwo Powiatowe w Kępnie ze Środków Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach przyjętych działań proekologicznych i edukacji ekologicznej. Spośród wykonanych 650 prac jury wyłoniło po 3 najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych oraz przyznało wyróżnienia dla 9 prac. Nagrodzone prace można oglądać w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie oraz na stronie internetowej www.rachma.org.
|n||n|Starosta Kępiński dziękuje za liczny udział w konkursie wszystkim uczestnikom, pedagogom, opiekunom, rodzicom, jury oraz współorganizatorom.