10 Wrzesień 2003
W dniach od 29.08. do 31.08. w Kępnie odbyły się IV Powiatowe Targi Przemysłu Meblowego i Przedsiębiorczości.|n|
|n|
|n|Swoje wyroby prezentowali wystawcy z zakresu przemysłu meblowego, tapicerskiego, sanitarnego, samochodowego, grzewczego, tkanin. Kapituła Targowa w składzie: Starosta Kępiński-J.Trzmiel-przewodniczący, Wicestarosta Kępiński- W. Mazurkiewicz, Cz.Kokot-Przewodniczący Rady Powiatu, G.Hadzik, L.Żebrowski- członkowie Zarządu Powiatu, W.Rogowski-Wiceprzewodniczący Forum Społeczno-Gospodarczego, J. Trojak- członek Forum Społeczno-Gospodarczego, K. Dąbrowski- Sekretarz Powiatu, komisarz Targów, przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
|n|1. Grand Prix- „Meblomax” Mianowice
|n|2. Nagroda Publiczności: Fabryka Mebli “Benix” Mroczeń
|n|3. Wyróżnienie w kategorii meble i kooperacja- Fabryka Mebli „Piaski”
|n|4. Wyróżnienie w kategorii firm wielobranżowych- „Soft DC” komputery s.c. Kępno
|n|5. Wyróżnienie w kategorii budownictwo i kooperacja – „Uni System” Kępno
|n|6. Wyróżnienie w kategorii oryginalność- Motel „Za Miedzą” i Piekarnia-Cukiernia Z. Jeziorny, Kępno
|n|7. Wyróżnienie w kategorii dobry smak- Stowarzyszenie Producentów Win, Matraaljai- Borvidel, Węgry
|n||n|IV Powiatowe Targi Przemysłu Meblowego i Przedsiębiorczości zakończyły się festynem „Pożegnanie Lata 2003”. Oprócz występów Laureatów Piosenki Dziecięcej, Kapeli „Smyczek” z Perzowa, Orkiestry Dętej z Ostrzeszowa; gwiazdami tego wieczoru byli: Andrzej Cierniewski z zespołem oraz Andrzej Grabowski. Festyn zakończył się pokazem sztucznych ogni i zabawa taneczną.
|n||n|Obie imprezy cieszyły się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Przybyło kilka tysięcy mieszkańców zarówno Kępna jak i okolic.
|n||n|Organizatorem Targów i Festynu było Starostwo Powiatowe w Kępnie.
|n||n|Poniżej prezentujemy fotoreportaż z w/w imprez.
|n|Fotoreportaż z Targów i Festynu
|n|