04 Lipiec 2004
Zespół "Międzyborzanie" z Międzyborza (woj. dolnośląskie) oraz Kapela Ludowa "Smyczek" z Perzowa tryumfowały w tegorocznej edycji Przeglądu Zespołów Folklorystycznych w Baranowie.
|n|
|n|Imprezę po raz czwarty, w niedzielę 4 lipca wspólnie zorganizowały Urząd Gminy w Baranowie i Starostwo Powiatowe w Kępnie.
|n|Zwycięzcy w nagrodę odebrali Puchar Starosty Kępińskiego, Jerzego Trzmiela oraz puchar ufundowany przez Wójta Gminy Baranów, Jana Sarnowskiego.
|n|W tegorocznym przeglądzie zaprezentowało się pięć zespołów. Gościem imprezy był dyrektor Departamentu Kultury Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, Stanisław Kamiński.
|n|Nagrody w imieniu samorządowców wręczyli Przewodniczący Rady Powiatu, Czesław Kokot oraz wójt Jan Sarnowski.