• mapa strony
  • język migowy
  • BiP
adres
ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno
telefon
tel. +48 62 78 28 900, +48 62 78 28 905
e-mail
Strona główna Wydarzenia
20 Styczeń 2023
kategoria:
Aktualności
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie Iwona Rataj
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie Iwona Rataj
Podczas konferencji z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia
Podczas konferencji z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia
Odznaka honorowa ,,Primus in Agendo
Odznaka honorowa ,,Primus in Agendo"
 
Iwona Rataj wyróżniona ministerialną odznaką honorową „Primus in Agendo”

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie Iwona Rataj, otrzymała najwyższe wyróżnienie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej: odznakę honorową „Primus in Agendo - Pierwszy w działaniu”. 

Wyróżnienie odebrała osobiście z rąk minister Marleny Maląg i wiceministra Stanisława Szweda. Uroczyste wręczenie odbyło się środę, 18 stycznia w Warszawie podczas uroczystej konferencji z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Minister Maląg odznaczyła 10 Dyrektorów spośród 340 urzędów pracy w Polsce oraz dr Ewę Flaszyńską Dyrektora Departamentu Rynku Pracy w Warszawie.

Odznaka Honorowa " Primus in Agendo" przyznawana jest przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej za szczególne działania oraz zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej oraz rodziny. Jest ona wyrazem uznania, zaangażowania i nowatorskich działań, a także wielkiego oddania, wytrwałości i niezłomności.

Odznaczenie „Pierwszy w działaniu" to wspólny sukces wszystkich Pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie i stanowi ono wyraz uznania dla codziennej pracy na rzecz aktywizacji i rozwoju lokalnego rynku pracy.

Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy!

do góry