11 Czerwiec 2021
 Budynek ZSP Nr 1 w Kępnie
 Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina
  Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Marek Potarzycki
  Starosta Kępiński Robert Kieruzal
  Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina, Wicedyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Urszula Tyra
 uczniowie ZSP Nr 1 w Kępnie

W piątek 11 czerwca Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka oraz Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Marek Potarzycki uczestniczyli w uroczystości Jubileuszu                   100-lecia Szkolnictwa Zawodowego w Powiecie Kępińskim.

Uroczyste obchody rozpoczęły się Mszą Św. w kościele św. Marcina w Kępnie, a następnie odsłonięciem tablicy pamiątkowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie. Część oficjalna jubileuszu rozpoczęła się w sali gimnastycznej ZSP Nr 1  w Kępnie, gdzie uroczyście powitała gości dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina. Jubileusz 100-lecia Szkolnictwa Zawodowego w Powiecie Kępińskim uświetnili występami uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie.