05 Wrzesień 2017

W dniu 5 września Komisja Konkursowa powołana do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie dokonała oceny formalnej złożonych w odpowiedzi na konkurs 4 ofert i stwierdziła kompletność dokumentów złożonych przez kandydatów oraz posiadanie przez nich wymaganych kwalifikacji we wszystkich 4 ofertach.

Kandydatami na stanowisko dyrektora są:

1. Jakub Krawczyk, zam. Kępno
  2. Marek Szewczyk, zam. Wałbrzych
  3. Paweł Czerwiński, zam. Włocławek
  4. Dariusz Brzeziński, zam. Domaszków

Wyżej wymienieni kandydaci przeszli do kolejnego etapu oceny merytorycznej, która będzie polegała na przeprowadzeniu przez Komisję Konkursową rozmowy z każdym z kandydatów, autoprezentacji oraz ocenie koncepcji funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie w zakresie spraw: organizacyjnych, ekonomicznych, zatrudnienia, praw pacjenta i jakości świadczonych usług. Rozpatrzenie kandydatur nastąpi w terminie 30 dni po upływie terminu składania ofert na posiedzeniu Komisji Konkursowej w Starostwie Powiatowym w Kępnie.