Na starcie
Przed startem
Bieg Przedszkolaka
Lenart VIII Bieg Uliczny o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego za nami

W niedzielę, 30 kwietnia odbył się Lenart VIII Bieg Uliczny o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego.
W samo południe na stracie stanęło blisko 200 zawodników. Zwyciężył Kenijczyk Kennedy Kipkemoi Rono, który pokonał dystans 10 kilometrów w 00.29:39. Najlepszym z Polaków był Damian Dyduch, mieszkaniec powiatu kępińskiego.
Bieg główny poprzedziły zmagania maluchów, które dzielnie przebiegły trasę 150 metrów.
Po sportowych zmaganiach uczestnicy i kibice udali się na dziedziniec LO Nr I w Kępnie, gdzie czekały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Osinach ze smakołykami oraz inne atrakcje.
Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i zmierzyli się z trasą Lenart VIII Biegu Ulicznego o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację biegu.
Do zobaczenia za rok na trasie IX Biegu Ulicznego!