06 Grudzień 2021
 Uczniowie ZSS w Słupi pod Kępnem, dyrektor ZSS w Słupi pod Kępnem Alicja Zimoch, starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz członek zarządu Krystyna Możdżanowska
 Mikołajki w ZSS w Słupi pod Kępnem
 W poniedziałek 6 grudnia uczniów ZSS w Słupi pod Kępnem odwiedził Św. Mikołaja wraz z Elfami. Do świątecznego orszaku dołączyli starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz członek zarządu Krystyna Możdżanowska. Wspólnie z dziećmi wykonywali ozdoby świąteczne, które zawieszali na choinkach. Zabawy, pląsy, piosenki, a to wszystko w przepięknej scenerii podkreślały świąteczny nastrój, który od dziś będzie towarzyszył wszystkim do świąt.