Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
20 Luty 2004
- kategoria:
- Aktualności


Dnia 18 i 19 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnychn Nr 1 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.|n|
|n|Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:
|n|a) w kategorii dziewcząt:
|n|I miejsce LO Nr I w Kępnie,
|n|II miejsce ZSP Nr 1 w Kępnie,
|n|III miejsce ZSP w Słupi.
|n|
|n|b) w kategorii chłopców:
|n|I miejsce ZSP Nr 1 w Kępnie,
|n|II miejsce LO Nr I w Kępnie,
|n|III miejsce ZSP w Słupi,
|n|IV miejsce ZSP Nr 2 w Kępnie.
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906