Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
17 Kwiecień 2003
- kategoria:
- Aktualności


W miesiącu kwietniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Rozegrano sześć meczów systemem "każdy z każdym".
I miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie. II miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgomnazjalnych w Słupi.
III miejsce zajęła reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie.
IV miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie.
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906