06 Maj 2024
Pierwsza sesja VII kadencji Rady Powiatu Kępińskiego

W czwartek, 2 maja w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie odbyła się pierwsza sesja nowej siódmej kadencji Rady Powiatu Kępińskiego. Obrady otworzyła i do momentu wyboru Przewodniczącego Rady poprowadziła radna senior Regina Marczak

W dalszej części sesji przystąpiono do wyboru Przewodniczącego Rady Powiatu Kępińskiego.  W głosowaniu tajnym na funkcję tę wybrano Romana Wojtysiaka. Na wiceprzewodniczących rady wybrano: Renatę Gość i Krzysztofa Godka.

Funkcję Starosty Kępińskiego powierzono Alicji Śniegockiej, wicestarostą wybrana została Renata Ciemny. W skład zarządu weszli również: Grzegorz Berski, Marek Kowalski oraz Marek Potarzycki.

Członkom nowego zarządu oraz prezydium Rady Powiatu Kępińskiego  składamy serdeczne gratulacje i życzymy owocnej pracy na rzecz Powiatu Kępińskiego.