11 Listopad 2003
11 listopada na Kępińskim rynku odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości.
|n|
|n|Obchody rozpoczęły się Mszą św. za Ojczyznę. Następnie delegacje udały się pod pomnik gdzie złożono wieńce i wiązanki. Z okolicznościowym przemówieniem wystąpił Starosta Kępiński Jerzy Trzmiel.
|n|Tradycyjnie po części oficjalnej odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: SP nr 3 w Kępnie (wśród szkół podstawowych), Gimnazjum nr 2 (wśród gimnazjów) oraz ZSP nr 1 w Kępnie (wśród szkół ponadgimnazjalnych). Puchary dla drużyn ufundowały Urząd Miasta i Gminy w Kępnie oraz Starostwo Powiatowe.
|n|Obchody zakończyła uroczysta akademia w kinie „Sokolnia” przygotowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie oraz Chór Powiatowy przy Szkole Muzycznej I stopnia im. A. Tansmana w Kępnie.