02 Wrzesień 2022
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz Członek Zarządu Krystyna Możdżanowska, pracownicy Starostwa Poiatowego w Kępnie, Dyrektor DPS wraz  zmieszkańcami DPS w Rzetni
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Członek Zarządu Krystyna Możdżanowska, pracownicy Starostwa Powiatowego w Kępnie, Dyrektor DPS Zbigniew Tomczyk wraz z mieszkańcami DPS w Rzetni
Pierwsze drzewka już posadzone!

W związku ze zbliżającym się Piknikiem ekologicznym, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz Członek Zarządu Krystyna Możdżanowska odwiedzili dziś Dom Pomocy Społecznej w Rzetni, gdzie wraz z mieszkańcami, pracownikami i Dyrektorem DPS Zbigniewem Tomczykiem oraz pracownikami Starostwa Powiatowego w Kępnie, zasadzili miododajne drzewka.

Akcji towarzyszyły doskonałe nastroje, które mamy nadzieję, będą dopisywały również w niedzielę na stadionie w Bralinie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Eko Zakręconych!