20 Luty 2003

W pierwszym punkcie obrad Zarządu Starosta Jerzy Trzmiel omówił koncepcje przebudowy sali nr 8 w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie. Będzie to wspólna inwestycja z Urzędem Miasta i Gminy Kępno.

Następnie Zarząd podjął uchwałę dotycząca zwolnienia z opłat za centralne ogrzewanie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Kępnie w lokalu przy ul. Sienkiewicza 26.

Podczas tego posiedzenia dokonano również analizy wniosku Komisji Edukacji i Promocji Rady Powiatu w zakresie kontroli ilości zwolnień lekarskich w szkołach ponadgimnazjalnych z lekcji wychowania fizycznego.

Gościem ostatniej części posiedzenia był Rafał Reszel, który przygotowuje projekt Strategii Powiatu Kępińskiego. W przyszłym miesiącu strategia zostanie dokładnie przeanalizowana przez Zarząd, a następnie trafi pod obrady komisji Rady Powiatu Kępińskiego. Planuje się, iż projekt ten zostanie uchwalony przez Radę Powiatu Kępińskiego na przełomie kwietnia i maja br.