08 Kwiecień 2004
Zarząd po dokonanej analizie i zapoznaniu się z projektem planu gospodarki odpadami dla gminy Baranów zaakceptował go wydając postanowienie w tej sprawie.
|n|
|n|Zarząd zaopiniował pozytywnie wnioski Wójta Gminy Baranów w sprawie ustalenia warunków zabudowy i zagospodarowania terenu na budowę budynku mieszkalnego i kopalni kruszywa naturalnego.
|n|Zarząd omówił pismo mieszkańców miejscowości Turkowy i Perzowa dot. budowy chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 13526.
|n|W związku z rozpoczęciem nowych programów aktywizacji bezrobotnych z terenów wiejskich Zarząd zalecił Kierownikowi Powiatowego Urzędu Pracy oraz Kierownikowi Wydziału Ochrony Środowiska , Leśnictwa i Rolnictwa szczególny nadzór nad realizacją powyższych programów.
|n|Dokonano analizy czterech projektów uchwał dot. założenia i przekształcenia szkół ponadgimnazjalnych.
|n|W kolejnym punkcie posiedzenia Zarząd zapoznał się ze zmianami w budżecie na 2004r.
|n|Omówiono także możliwości wydłużenia czasu pracy biblioteki powiatowej.