Powiat Kępiński w Unii Europejskiej
01 Maj 2004
- kategoria:
- Aktualności


W dniach 1.05 - 05.05.2004 r. na terenie powiatu kępińskiego odbywały się uroczystości związane z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej pod hasłem "Powiat kępiński w Unii Europejskiej".|n|
|n|Na zaproszenie samorządowców powiatu i gmin w uroczystościach brała udział delegacja z Niemiec. Obchody rozpoczęło seminarium pt. "Różnorodność kulturowa krajów sąsiedzkich", połączona z wystawą "Powiat kępiński w fotografii".
|n|Dla mieszkańców powiatu przygotowano wiele atrakcji takich jak: festyny, Florianki, zawody strażackie, a także występy gwiazd estrady polskiej.
|n|Gości z Niemiec pożegnano Staropolską Biesiadą. Samorządowcy powiatu oraz gmin przeprowadzili ze stroną niemiecką wiele rozmów na temat dalszej współpracy w wielu dziedzinach życia.
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906