10 Lipiec 2017

OSP Myjomice-Ostrówiec w grupie żeńskiej i OSP Perzów w grupie męskiej to zwycięzcy XV Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które rozegrano w niedzielę, 9 lipca na boisku sportowym w Ostrówcu.

W imprezie wystartowało aż 19 z 21 zaproszonych sekcji. Drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach: w sztafecie pożarniczej oraz w ćwiczeniach bojowych. O miejscu zajętym przez poszczególne zespoły decydował łączny czas ukończenia obu konkurencji.

Organizację zawodów wsparło Starostwo Powiatowe w Kępnie. Powiat Kępiński podczas zawodów reprezentowali: Przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Baliński, Wicestarosta Grażyna Jany, członkowie Zarządu Powiatu Kępińskiego: Krystyna Możdżanowska i Michał Błażejewski oraz Sekretarz Magdalena Osada.

Wyniki rywalizacji:

Grupa żeńska: