do góry
adres
ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno
telefon
tel. +48 62 78 28 900, +48 62 78 28 905
e-mail
KOMUNIKAT STAROSTY KĘPIŃSKIEGO DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ NA TERENIE POWIATU KĘPIŃSKIEGO
Strona główna Wydarzenia
31 Lipiec 2018
kategoria:
Aktualności

Regionalne Konsultacje „Na Co Dzień z RODO” odbyły się w poniedziałek, 30 lipca w kępińskim Starostwie Powiatowym. Organizatorem spotkania była pełnomocnik rządu ds. małych i średnich przedsiębiorstw, poseł  Andżelika Możdżanowska wraz z Zarządem Powiatu Kępińskiego.

Konsultacje poprowadził dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi, koordynator ochrony danych osobowych w Ministerstwie Cyfryzacji,  dr Maciej Kawecki.

W spotkaniu bardzo licznie uczestniczyli przedstawiciele samorządów, instytucji i przedsiębiorców. Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi  dotyczących konkretnych zagadnień.

-  Poprzez indywidualne porady i przykłady możemy wspólnie obalić mity i wyeliminować nadinterpretacje oraz wdrażane absurdy – przybliżyć funkcjonowanie RODO, proste zasady, obowiązki poprzez racjonalne rozwiązania - przyznała minister Andżelika Możdżanowska -Sprawa budzi ogromne zainteresowanie, co widać po frekwencji podczas spotkania. Myślę, że udało nam się także wyjaśnić  kwestię ewentualnych sankcji, których nie musimy się obawiać.

W spotkaniu oprócz samorządowców, przedstawicieli instytucji i przedsiębiorców uczestniczyła także wicewojewoda Marlena Maląg.

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H