19 Marzec 2018

W sobotę, 17 marca w Kuźnicy Trzcińskiej odbyło się Gminne Śniadanie Wielkanocne. Powiat Kępiński reprezentowała wicestarosta Grażyna Jany, która złożyła życzenia mieszkańcom Gminy Trzcinica.

Życzenia składał także wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik. Spotkanie odbyło się w Domu Ludowym w Kuźnicy Trzcińskiej. Jego organizatorem było miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich oraz Urząd Gminy w Trzcinicy.

Atrakcją dla uczestników spotkania był występ Chóru Zespołu Szkół w Trzcinicy pod kierunkiem Renaty Adamskiej, który wprowadził gości w świąteczny, wielkanocny nastrój. Podziwiać i zakupić można było świąteczne stroiki oraz ozdoby wykonane przez uczestników świetlic środowiskowych z terenu gminy oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Słupi.

Nie znaleziono galerii.