18 Grudzień 2013
Dnia 17 grudnia 2013 r. odbyło się spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w Kępnie.

Na zaproszenie Starosty Kępińskiego – Włodzimierza Mazurkiewicza w spotkaniu wzięli udział włodarze wszystkich gmin Powiatu Kępińskiego, Senator RP Pani Andżelika Możdżanowska oraz Pan Maciej Barton – reprezentujący Dwór Myśliwski Ustronie. Pan Barton przekazał wszystkim uczestnikom spotkania publikację pod nazwą Wrota Wielkopolski. Historia Kulinarna Naszego Regionu. Przy wigilijnym stole odczytano również pisane przez włodarzy listy do Mikołaja.

Świąteczny charakter spotkania podkreśliły również drobne upominki przekazane zarówno przez Starostę Kępińskiego jak i zaproszonych gości.

Wspólnie spędzony czas był okazją do podsumowania wydarzeń z mijającego roku, skłaniał do refleksji oraz do złożenia sobie wzajemnie życzeń. Ten wyjątkowy czas przypomniał wszystkim o istocie zbliżających się Świąt i tchnął nadzieją i optymizmem w nadchodzący Nowy Rok.

Spotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w KępnieSpotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w KępnieSpotkanie opłatkowe w Starostwie Powiatowym w Kępnie