06 Wrzesień 2016

Kilkunastoosobowa grupa studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odwiedziła w piątek, 2 września kępińskie Starostwo Powiatowe.

Ze studentami spotkali się: wicestarosta Grażyna Jany, naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa - Jerzy Dobrzyński, naczelnik Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami - Maciej Tobias i zastępca naczelnika Kinga Hadaś.

Studenci odwiedzili Starostwo Powiatowe pod opieką dr inż. Wojciecha Dyby z Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu w ramach ćwiczeń terenowych.

Interesowała ich struktura i zadania Starostwa Powiatowego w Kępnie. Z racji swojego kierunku studiów - planowania przestrzennego, zapoznali się szczegółowo z zagadnieniami związanymi z architekturą, budownictwem i geodezją.

Nie znaleziono galerii.