do góry
adres
ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno
telefon
tel. +48 62 78 28 900, +48 62 78 28 905
e-mail
KOMUNIKAT STAROSTY KĘPIŃSKIEGO DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ NA TERENIE POWIATU KĘPIŃSKIEGO
Strona główna Wydarzenia
31 Październik 2019
kategoria:
Aktualności


W czwartek 31 października w Starostwie Powiatowym w Kępnie zawiązany został Społeczny Komitet Fundacji Sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Jego powstanie związane jest z przypadającym w 2020 roku jubileuszem 100-lecia powołania Policji w Kępnie.

W związku z tak dostojnym jubileuszem zrodziła się inicjatywa przygotowania sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.  Jak określono w regulaminie prac komitetu nadanie sztandaru stanowić będzie  uhonorowanie wysiłków włożonych w umacnianie więzi ze społecznością powiatu, a równocześnie podziękowanie funkcjonariuszom oraz pracownikom Policji za  poświęcenie i zaangażowanie w codzienną służbę. Sztandar będzie również spełnieniem oczekiwań kępińskich policjantów dumnych z przynależności do macierzystej jednostki. Ponadto jego nadanie umożliwi udział pocztu sztandarowego jednostki w ważnych dla społeczeństwa uroczystościach państwowych i rocznicowych, podnosząc tym samym rangę oraz prestiż Komendy Powiatowej Policji w Kępnie i wizerunek Policji.
W skład nowo powołanego komitetu weszli włodarze gmin tworzących powiat kępiński, starosta – Robert Kieruzal, wicestarosta – Alicja Śniegocka oraz Mirosław Wiśniewski reprezentujący działające przy Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie stowarzyszenie Bezpieczny Powiat. Pracom komitetu przewodniczyć będzie Starosta Powiatu Kępińskiego.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H