Turniej Siatkówki
24 Wrzesień 2008
- kategoria:
- Aktualności







W dniach 19-20 września 2008r. na dwóch salach przy ZSP nr 1 oraz ZSP nr 2 odbył się VI Międzywojewódzki Turniej w Siatkówce Chłopców o Puchar Prezesa MUKS „Czarni” przy ZSP nr 1 w Kępnie. Puchary ufundował Starosta Kępiński Jerzy Trzmiel. W jego imieniu zwycięzców turnieju wyróżnił Wicestarosta Zenon Kasprzak.
| Nazwa pliku | Pobierz |
|---|---|
| WYNIKI.doc | pobierz |
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906