23 Maj 2023
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Skarbnik Powiatu Kępińskiego Marcin Trojak, Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa Jerzy Dobrzyński, Józef Kołodziej
Umowa na przebudowę oddziału dziecięcego podpisana

W poniedziałkowe popołudnie, 22 maja podpisana została umowa na realizację zadania inwestycyjnego obejmującego przebudowę oddziału dziecięcego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie. Realizacja zadania możliwa jest dzięki pozyskanemu przez Powiat Kępiński dofinansowaniu ze środków Programu Polski Ład w kwocie 4.134.569,09 złotych. Pozostała część kosztów inwestycji pokryje Powiat Kępiński w ramach własnego budżetu.
Zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem przetargowym wykonawcą inwestycji będzie firma JOKPOL z siedzibą w Laskach. Wartość podpisanej umowy to 5 499 688,50 złotych. Umowę po stronie Powiatu Kępińskiego parafowali starosta Robert Kieruzal i wicestarosta Alicja Śniegocka, po stronie wykonawcy – Józef Kołodziej.
Zgodnie z umową prace mają zostać wykonane w ciągu najbliższych 11 miesięcy.