Uroczystość oddania do użytku sali gimnastycznej przy LO im. mjra H.Sucharskiego w Kępnie
25 Marzec 2004
- kategoria:
- Aktualności


W dniu 24 marca po generalnym remoncie odbyła się uroczystość oddania do użytku sali gimnastycznej przy LO im. mjr H.Sucharskiego w Kępnie.|n|
|n|Całkowity koszt remontu sali wyniósł 170 671 zł w tym:
|n|-środki własne powiatu 70 671 zł,
|n|-środki z funduszu ochrony środowiska 55 000 zł,
|n|-środki ministerstwa edukacji narodowej 45 000 zł.
|n|Zakres remontu obejmował:
|n|- remont dachu z ociepleniem,
|n|- wymiana systemu grzewczego na gazowy z całkowitą wymianą kotłowni i sieci grzewczej,
|n|- wymiana parkietu oraz oświetlenia,
|n|- całkowite malowanie obiektu,
|n|- częściowa wymiana stolarki drzwiowej.
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906