27 Wrzesień 2021
 Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
 VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na Orientację
W piątek 24 września na terenie Leśnictwa Doświadczalnego Wielisławice odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na Orientację. Start i meta biegów usytuowane były         w Ośrodku Naukowo-Edukacyjnym „Dwór Myśliwski” w Ustroniu.
Organizatorami zawodów byli: Starostwo Powiatowe w Kępnie oraz Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice.
Biegi przeprowadzone zostały z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców w trzech grupach wiekowych dla szkół podstawowych, dwóch dla szkół ponadpodstawowych oraz grupie senior.
Dla szkół z terenu powiatu kępińskiego prowadzona była także klasyfikacja drużynowa.
W zawodach wzięło udział ok. 160 biegaczy.
Podsumowania zawodów oraz wręczenia nagród, medali i pucharów dokonali : Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor Leśnego Zakładu Doświadczalnego Iwo Gałecki oraz Wójt Gminy Łęka Opatowska Adam Kopis.
Link do klasyfikacji indywidualnej: https://gekonet.pl/2021mpk/
kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Klasyfikacja drużynowa szkół 21-09-27 15:08 99.03KB pobierz plik: Klasyfikacja drużynowa szkół