Wizyta w Aurich
- kategoria:
- Aktualności
Wizyta w Aurich
Od 5 do 8 września odbyła się wizyta delegacji Powiatu Kępińskiego w partnerskim Powiecie Aurich.
Był to czas wymiany doświadczeń, dobrych praktyk związanych z sektorem ochrony zdrowia, bezpieczeństwa publicznego, zarządzania kryzysowego i ochrony środowiska.
Wyjazd do Aurich zwieńczyła wizyta w tamtejszym starostwie. Starosta Powiatu Aurich Olaf Meinen przedstawił najważniejsze zadania przypisane samorządom powiatowym w Dolnej Saksonii.
Na pamiątkę wizyty Wicestarosta Kępiński Renata Ciemny przekazała sadzonkę dębu – symbol łączącej nas współpracy wraz z tablicą upamiętniająca tę wizytę.
Oba samorządy zadeklarowały chęć dalszego rozwijania i poszerzania wzajemnych relacji.
Kolejne spotkanie już w przyszłym roku, tym razem w Polsce w Powiecie Kępińskim.
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906





