29 Grudzień 2003
W dniu 30 grudnia 2003 roku o godz. 12.00 na sali nr 7 Urzędu Miasta i Gminy Kępno odbyła się XII sesja Rady Powiatu Kępińskiego.
|n|
|n|Podczas sesji podjęto uchwały w sprawach: zmian budżetu i w budżecie powiatu na 2003 rok; określenia rodzaju zadań, na które przeznacza się środki z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przypadające wg algorytmu w 2003 roku dla powiatu kępińskiego na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz zmiany Uchwały nr XXXVIII/224/2002 z dnia 14 czerwca 2002 roku w sprawie ustalenia obowiązkowego wymiaru zajęć niektórych nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez powiat kępiński. Oprócz podjęcia w/w uchwał, Przewodniczący poszczególnych Komisji Stałych Rady Powiatu złożyli sprawozdania z działalności komisji za 2003 rok.
|n|W trakcie obrad Starosta Kępiński Jerzy Trzmiel oraz kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich i Obronnych Tadeusz Witkowski zostali uhonorowani odznaczeniem za zasługi dla Związku Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i byłych Więźniów Politycznych. W imieniu Prezesa Zarządu Głównego Związku gen. Wacława Szklarskiego, odznaczenia wręczył Prezes Rady Powiatowej Związku Stefan Drzazga.