04 Marzec 2014

Starostwo Powiatowe w Kępnie organizuje konkurs filmowy pod hasłem „10 lat Powiatu Kępińskiego w Unii Europejskiej”.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich filmowców amatorów – mieszkańców powiatu kępińskiego. Jego idea związana jest z przypadającym na ten rok 10-leciem członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Tematyka filmu musi być powiązana ze zmianami jakie zaszły w życiu społecznym, kulturalnym i gospodarczym oraz przemianami, które nastąpiły na terenie Powiatu Kępińskiego dzięki integracji naszego kraju z krajami Unii Europejskiej.

Prace konkursowe, wraz z formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć osobiście lub przesłać do dnia 11 kwietnia 2014r. (liczy się data wpływu) na adres:

Wydział Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu

Starostwo Powiatowe w Kępnie

z dopiskiem na kopercie

„10 lat Powiatu Kępińskiego w Unii Europejskiej”

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną nie później niż 1 maja 2014 r. Przewiduje się przyznanie I, II i III miejsca. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem konkursu dostępne są na stronie internetowej www.powiatkepno.pl oraz w Wydziale Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Kępnie, ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf regulamin - konkurs filmowy.pdf 14-03-04 08:48 265.08KB pobierz plik: regulamin - konkurs filmowy.pdf