14 Listopad 2023
W trakcie wydarzenia
70-lecie Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska” w Poznaniu

W poniedziałek, 13 listopada w Starostwie Powiatowym w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia pamiątkowych wyróżnień i medali okolicznościowych dla nauczycieli wychowania fizycznego, dyrektorów szkół i samorządowców z okazji 70-lecia Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska” w Poznaniu.

Wśród wyróżnionych znalazło się 18 nauczycieli wychowania fizycznego, uczących w szkołach Powiatu Kępińskiego, którzy swoją postawą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesów swoich podopiecznych.

Medale wręczono również dyrektorom szkół, a także przedstawicielom organu prowadzącego- staroście Robertowi Kieruzalowi, wicestaroście Alicji Śniegockiej, Andrzejowi Jóźwikowi oraz Adamowi Kłodnickiemu.

Medale okolicznościowe:

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Bednarz Sylwia

Falszewska Małgorzata

Jóźwik Urszula

Kowcz Wioletta

Matysiak Anna

Nowicka Iwona

Poszwa Joanna

Rybczyńska Edyta

Tobias Magdalena

Gruszka Łukasz