28 Luty 2012

Przedmiotem projektu była przebudowa i wyposażenie obiektu przy ul. Przemysłowej 10 c  w Kępnie w celu kształcenia osób dorosłych w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego. W ramach projektu przeprowadzono szereg zadań związanych z robotami budowlanymi. Zakupiono wyposażenie, sprzęt i pomoce dydaktyczne do poszczególnych pomieszczeń budynku, w celu pełnienia funkcji edukacyjnych i organizacyjnych. Dodatkowo zakupiono sprzęt komputerowy do pracowni: matematyczno – mechanicznej, biologiczno – drzewnej, chemiczno – budowlanej i warsztatu budowlanego, pracowni fizyczno – elektrycznej oraz handlowo – hotelarsko – geograficznej. Ponadto, zagospodarowano teren wokół budynku.
Projekt realizowany był przez blisko dwa lata. Koszt realizacji całego przedsięwzięcia wyniósł 2.984.145,30 zł. Wydatki kwalifikowane projektu zamknęły się kwotą 2.730.026,40 zł przy czym współfinansowanie uzyskane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wyniosło 2.047.246,79 zł. Pozostałe koszty realizacji opłacone zostały z budżetu Powiatu Kępińskiego.

Przebudowa obiektu pod potrzeby Centrum Kształcenia Ustawicznego umożliwi przystosowanie działalności podmiotu do realizacji idei uczenia się przez całe życie. Działalność Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie, dzięki wyposażeniu w obiekt i zakupowi wyposażenia sal zostanie w pełni przystosowane do realizacji celów sformułowanych w Strategii Rozwoju Kształcenia Ustawicznego.

Nazwa pliku Pobierz
12-02-27 opis projektu.pdf pobierz