16 Czerwiec 2016
Dodać skrzydeł - piknik rodzinny w Zespole Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem

W dniu 11 czerwca odbył się coroczny piknik rodzinny DODAĆ SKRZYDEŁ, tym razem na terenie ZSS w Słupi. Na gości czekało wiele atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, klowny, wata cukrowa, bańki mydlane, dmuchane kule wodne, plaża z leżakami i hamakami oraz zagroda z alpakami i kózkami. Główną atrakcją było wznoszenie się balonem do chmur. Podczas pikniku odbyło się podsumowanie projektu finansowanego przez Stowarzyszenie APERTUS i PFRON "Dodać Skrzydeł....Mojej mamie". Goście mogli zobaczyć wystawę fotograficzną niepełnosprawnych dzieci ze swoimi mamami. Otwarto również Ogród Sensoryczny - miejsce, w którym nasi uczniowie będą mogli rozwijać swoje zmysły. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie na nasz piknik. Dziękujemy również za wsparcie Starostwu Powiatowemu w Kępnie, panu Jerzemu Zielińskiemu z Intermarche, panu Stanisławowi Preusowi z Bricomarche oraz panu Marianowi Kamińskiemu z restauracji "Kamiński a zdrowie".

Nie znaleziono galerii.