02 Luty 2015
W czwartek, dnia 29 stycznia 2015 r. w Kępińskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Południe.

Wszystkich zebranych i zaproszonych gości powitała Przewodnicząca Koła Południe Bożena Tomalik. W spotkaniu wzięli udział m.in. Starosta Kępiński Witold Jankowski, Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus, ks. prałat Krzysztof Nawrocki oraz członkowie Zarządu Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kępnie na czele z Panią Marią Jasnowską.

Uroczyste spotkanie uświetnił występ chóru „Jutrzenka” pod kierownictwem muzycznym Cecylii Płazy. Po koncercie zaś, którego część stanowiły najpiękniejsze kolędy, z życzeniami dla wszystkich babci i dziadków pospieszyli zaproszeni goście. Starosta Kępiński Witold Jankowski życzył zebranym przede wszystkim zdrowia, wytrwałości i cierpliwości dla swych wnuków oraz pogody ducha.

Dzień Babci i Dziadka w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Południe