12 Czerwiec 2015
Z okazji Dnia Matki, w dniu 14 maja 2015 r., członkowie i sympatycy Klubu Seniora „Pod Żurawiem” udali się do Kępińskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbyła się uroczystość poświęcona Dniu Matki i Ojca.

W wydarzeniu tym wzięli udział Członkowie Zarządu Powiatu Kępińskiego: Krystyna Możdżanowska oraz Michał Błażejewski.

Warto podkreślić, że w imieniu Starosty Kępińskiego Witolda Jankowskiego życzenia dla wszystkich zebranych odczytała Krystyna Możdżanowska – Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego: Pani kierownik, drogie Panie, Panowie, mamy, ojcowie przypadł mi zaszczyt odczytać list w imieniu Pana Starosty: Z okazji pięknego, szczególnego dla nas wszystkich święta jakim jest Dzień Matki i Ojca wszystkim matkom i ojcom z całego serca życzę dużo zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności, wytrwałości, spełnienia wszystkich marzeń. Niech każdy Wasz dzień będzie przepełniony radością i słońcem, bądźcie kochani i dumni ze swoich dzieci, wdzięcznych za serce, opiekę, trud wychowania i dobrej rady. Bądźcie szczęśliwi i ciągle niezastąpieni – podpisano Starosta Kępiński Witold Jankowski.

Następnie z koncertem piosenek znanych i lubianych wystąpił Chór „Harmonia” pod kierunkiem Ireny Roszyk.

Spotkanie to było okazją do wspólnego spędzenia czasu, dyskusji i wymiany doświadczeń.

Dzień Matki w Klubie SenioraDzień Matki w Klubie Seniora