27 Sierpień 2013

Dnia 25 sierpnia 2013 r. na ternie Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się FESTYN POWIATOWY – POŻEGNANIE LATA 2013.

Program festynu przewidywał liczne atrakcje i zabawy.

Dla dzieci przygotowano specjalny pokaz pod nazwą „Świat Magii Apollino”. Korzystać można było również z imprez towarzyszących. Przeprowadzono m.in. akcję „KROPLA ŻYCIA”, która zakończyła się wielkim sukcesem – zebrano 100 litrów krwi. Przygotowano „baranowską grochówkę”, której celem było wsparcie zakupu komunikatorów językowych dla dzieci z autyzmem.

Mieszkańcy bawiący się w czasie festynu mogli posłuchać wielu znanych utworów w wykonaniu Orkiestry Muzyki Rozrywkowej „Queento Band”.

Z okazji obchodów 10'lecia współpracy Powiatu Kępińskiego i Powiatu Aurich w festynie uczestniczyła również delegacja z Powiatu Aurich. Starostowie Włodzimierz Mazurkiewicz oraz Harm Uwe – Weber poczęstowali tortem zgromadzonych mieszkańców.

Gwiazdą wieczoru był występ zespołu DE MONO, który z nowym wokalistą zaprezentował mnóstwo przebojów takich jak „Statki na niebie” czy „Budzikom śmierć”. Koncert skończył się licznymi bisami i gromkimi brawami zgromadzonej widowni. Dobrą zabawę zapewnił także występ kabaretu  POD WYRWIGROSZEM. Natomiast ostatnią atrakcją kończącą festyn był pokaz sztucznych ogni.

Cała impreza spotkała się z pozytywnym odbiorem mieszkańców.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.