14 Marzec 2024
Reprezentacja ZSUG Pleszew-Wicemistrzowie Rejonu Kaliskiego
W trakcie turnieju
Finał Rejonu Kaliskiego w Futsalu Szkół Ponadpodstawowych

W środę, 13 marca w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbył się Finał Rejonu Kaliskiego w Futsalu Szkół Ponadpodstawowych. Do grodu Przemysława przybyło siedem najlepszych reprezentacji z eliminacji powiatowych z rejonu kaliskiego. Piłkarze halowi ze  "Starego Ogólniaka"

wygrali swoją grupę, pokonując  ZSP Nr 1 w Krotoszynie 1:0 i Technikum im.

św. Józefa w Kaliszu 3:1. W półfinale pokonując 1:0 drużynę z I Liceum Ogólnokształcącego z Ostrowa Wielkopolskiego, zapewnili sobie awans do finału. W regulaminowym czasie gry kępnianie zremisowali z reprezentacją Zespołu Szkół Usługowo-Gospodarczych z Pleszewa 2:2. W rzutach karnych gospodarze okazali się lepsi od gości wygrywając 2:0. Pamiątkowe puchary, dyplomy i upominki dla najlepszych drużyn i zawodników wręczył Starosta Kępiński Robert Kieruzal i Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska. 26 marca 2024 roku mistrzowski zespół pojedzie do Wrześni, gdzie odbędzie się Finał Wielkopolski. Życzymy sukcesu na kolejnym etapie rozgrywek.