Strona główna Wydarzenia
01 Grudzień 2011
kategoria:
Aktualności
W dniu 30 listopada w sali gimnastycznej ZSP Nr 2 w Kępnie odbył się Finał Rejonu Kaliskiego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach "XIII Licealiady 2011/2012". Do turnieju przystąpiło osiem reprezentacji (mistrzów powiatów) zrejonu kaliskiego.Rozegrano czternascie spotkań gdzie bezkonkurencyjną została reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie wygrywając wszystkie spotkania. Dugie miejsce zajęła reprezentacja ZST w Ostrowie Wielkopolskim. Miejsce trzecie przypadło gospodarzom turnieju mianowice ZSP Nr 2 w Kępnie. Dwie pierwsze drużyny uzyskały awans do Finału Wielkopolski w tej dyscypline sportowej. W imieniu Starosty Kępińskiego Włodzimierza Mazurkiewicza puchary i dyplomy wręczył Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki.

Skład drużyny:

Żuercki Marcin, Dworak Szymon, Stempin Piort, Słupianek Piotr, Pierzyna Dariusz, Cwikła Krzysztof, Biczysko Kamil, Szefner Miłosz, Wróblewski Michał, Gruszka Mateusz, trener Bogusłw Pawlus.

Najskuteczniejszym zawodnikiem został Kamil Biczysko, najlepszym bramkarzem wybrano Mateusza Gruszkę zawodników, którzy reprezentują  ZSP Nr 1 w Kepnie.