13 Luty 2012
12 lutego 2012 r. w auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się Gala Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT 2011”. W trakcie uroczystości zostały wręczone laury blisko  stu najlepszym przedsiębiorstwom, urzędom i instytucjom z Wielkopolski.
Najwyższe Wyróżnienie z powiatu kępińskiego otrzymała firma POLSERWIS Wojciecha Libnera z Kępna otrzymując nagrodę „HIT Rubinowy z Gwiazdą”.  „Kryształowy HIT” przypadł firmie MEBLE LASKI za produkcję nowoczesnego segmentu meblowego. Po raz pierwszy HIT-em zostały wyróżnione firmy: Przedsiębiorstwo Okuć Meblowych i Konstrukcji Lekkich Alojzy Nowak z Olszowej za produkcję wysokiej jakości okuć meblowych, Zakład Mechaniczny PROGRESS Leszek Sawicki za produkcję maszyn do pielęgnacji lodowisk Rolba „ICE”. Miłą niespodzianką był akt nadania tytułu „HIT Promocji Regionu 2011” dla Starostwa Powiatowego w Kępnie za promocję firm w regionie kaliskim.

Organizatorem konkursu jest Agencja Promocyjna PUNKT S. która organizuje plebiscyt  od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim. Patronem edycji wielkopolskiej jest Wojewoda Wielkopolski.
Celem konkursu jest wyłonienie, uhonorowanie i promocja wartościowych dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych urzeczywistnionych w poszczególnych regionach. W pracach Kapituły Konkursu uczestniczą samorządy terytorialne, zwłaszcza zaś starostwa powiatowe.  To wielki atut konkursu, bo rekomendowani przez starostów kandydaci stanowią rzeczywistą wizytówkę potencjału gospodarczego, samorządowego, ale też intelektualnego. Członkami Kapituły są także przedstawiciele urzędów, instytucji i stowarzyszeń statutowo  zainteresowanych rozwojem gospodarczym i promocją regionu. Kapituła ocenia przede wszystkim poziom jakościowy, nowatorstwo i zakres osiągniętych korzystnych efektów. Przyjęte kryteria ocen i zasady pracy kapituły wyrównują szanse małych,  średnich i dużych firm i urzędów, zespołów i poszczególnych osób.
Nagrody to nominacje do tytułu HIT oraz  tytuły HIT - także Kryształowe i Rubinowe. Ich symbolami są akty nominacji i akty nadania tytułów HIT oraz medale i statuetki. Laureaci otrzymują prawo do wykorzystywania  tych symboli w obiegu gospodarczym oraz prawo do promocyjnego wykorzystywania  zastrzeżonego znaku graficznego HIT.