10 Czerwiec 2015

Starosta Kępiński zaprasza solistów i solistki do udziału w „III Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej”. Celem konkursu jest wspieranie osób uzdolnionych wokalnie, propagowanie kultury muzycznej oraz twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kępińskiego. Konkurs odbywa się obecnie dwuetapowo. Finał poprzedzony jest eliminacjami oraz warsztatami wokalnymi prowadzonymi  przez  jedną z gwiazd polskiej sceny muzycznej. Cennym doświadczeniem dla wszystkich uczestników jest możliwość pracy z profesjonalistami w dziedzinie muzyki a udzielone wskazówki z pewnością zaowocują dalszym rozwojem dzieci i młodzieży w ich drodze muzycznej.   Formularze zgłoszeniowe należy składać do dnia 21 września 2015 r. na adres:

Wydział Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu

Starostwo Powiatowe w Kępnie

63-600 Kępno

z dopiskiem na kopercie „II Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej”.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Formularz zgłoszeniowy.pdf 15-06-10 14:33 337.77KB pobierz plik: Formularz zgłoszeniowy.pdf
pdf Regulamin III Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.pdf 15-06-10 14:33 301.04KB pobierz plik: Regulamin III Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.pdf