09 Maj 2014
W dniu 7 maja 2014 roku na stadionie lekkoatletycznym w Kępnie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Już po raz piętnasty w ramach „XV Gimnazjady” zawody  zorganizowali  wspólnie Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie oraz Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na zmagania w konkurencjach biegowych i technicznych stanęło ponad stu dwudziestu zawodniczek i zawodników reprezentujących osiem szkół gimnazjalnych z naszego powiatu. Pamiątkowe medale dla trzech pierwszych zawodników i dyplomy ufundował Starosta Kępiński Włodzimierz Mazurkiewicz, które w jego imieniu wręczył Marek Kłoczaniuk  Dyrektor Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, powiatowy organizator sportu, członek zarządu SZS „Wielkopolska” w Poznaniu Adam Kłodnicki. Premiowane trzy pierwsze miejsca w każdej konkurencji gwarantują udział w zawodach rejonowych, które odbędą się 15 maja 2014 roku w Ostrzeszowie.

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej AtletyceIndywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej AtletyceIndywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

Poniżej wyniki prezentują się następująco:
kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf zgłoszenie indywidualan LA gimnazjada.pdf 14-05-09 08:29 209.28KB pobierz plik: zgłoszenie indywidualan LA gimnazjada.pdf