09 Październik 2013

Z uwagi na fakt, iż w FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM „I Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej” znalazł się błąd piśmienniczy w poniższej rubryce:

INFROMACJE NT. KATEGORII WIEKOWEJ I WYKONYWANEGO UTWORU: (proszę podać dane zgodne ze stanem na dzień odbywania się eliminacji, tj. na dzień 11 października 2013 r.)

Poprawna treść to:

INFROMACJE NT. KATEGORII WIEKOWEJ I WYKONYWANEGO UTWORU: (proszę podać dane zgodne ze stanem  na dzień 11 października 2013 r.)

Przypominamy, że formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć osobiście lub listownie w terminie od dnia ogłoszenia konkursu do dnia 11 października 2013 r. (liczy się data wpływu) na adres:

Wydział Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu

Starostwo Powiatowe w Kępnie

63-600 Kępno

z dopiskiem na kopercie „I Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej”

Prezentacja uczestników zakwalifikowanych do udziału w Konkursie na podstawie złożonych formularzy zgłoszeniowych odbędzie się w dniu 19 października 2013 r. (sobota) w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie, ul. Przemysłowa 10 c, 63-600 Kępno, wg programu godzinowego, który udostępniony zostanie na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kępnie nie później niż w dniu 15 października 2013 r. (wtorek). Program dostępny będzie także w Wydziale Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Kępnie.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo przeprowadzenia eliminacji w rozbiciu na dwa dni, tj. 19 i 20 października 2013 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie: