18 Czerwiec 2009

W dniu 18 czerwca 2009r. w Samorządowej Bibliotece Publicznej po raz jedenasty spotkały się władze Powiatu Kępińskiego z laureatami konkursów, zawodów oraz uczniami szkół ponadgimnazjalnych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce. Aby zostać „Laureatem” należało  uzyskać  średnią ocen powyżej 5.0 lub zdobyć minimum III miejsce w Wielkopolsce w konkursach przedmiotowych lub zawodach sportowych. W trakcie spotkania wyróżniono 85 uczniów ( w tym 23 ze średnią 5.0) oraz 11 nauczycieli. Należy dodać, że w wyniku rywalizacji sportowej na 221 sklasyfikowanych szkół ponadgimnazjalnych Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie zajął 7 miejsce a Liceum Ogólnokształcące Nr I w Kępnie 15 miejsce w Wielkopolsce. Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne ufundowane przez Starostę Kępińskiego. W uroczystości oprócz nagrodzonych udział wzięli Dyrektorzy Szkół oraz przedstawiciele władz: Starosta Kępiński Jerzy Trzmiel, Wicestarosta Kępiński Zenon Kasprzak, Przewodniczący Rady Powiatu Kępińskiego Franciszek Trąpczyński, Członek Zarządu Piotr Baraniak, Przewodniczący Komisji Edukacji i Promocji Powiatu Czesław Semba oraz Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Kępnie Andrzej Jóźwik.

Nazwa pliku Pobierz
Laureaci - olimpiady, konkursy 2008-2009.doc pobierz
Laureaci - sport 2008-2009.doc pobierz
Laureaci - wyniki w nauce.doc pobierz