14 Październik 2013

Dnia 10 października 2013 roku odbyła się kolejna impreza sportowa w ramach XV Igrzysk Młodzieży szkolnej i XV Gimnazjady. Podobnie jak w miesiącu wrześniu do malowniczego Weronikopola przybyli młodzi lekkoatleci na Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Słoneczna pogoda przywitała zawodniczki i zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w szkołach podstawowych do przebiegnięcia był dystans 1200 metrów. W gimnazjach dziewczęta zmierzyły  się z dystansem 1500 metrów, chłopcy pokonali trasę 2000 metrów. Pamiątkowe medale i dyplomy dla czterech pierwszych zawodników wręczali Wicestarosta Kępiński Ryszard Dachowski, Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Gminy w Bralinie Sławomir Bąk oraz Dyrektor Gimnazjum w Bralinie Karolina Forysiak. Wymienione instytucje oraz ich pracownicy przyczyniły sie do organizacji wymienionego zadania sportowego.

Poniżej wyniki przedstawiają się następująco:

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Komunikat -przełaje ind IMS GIMNAZJADA.pdf 13-10-14 15:31 132.56KB pobierz plik: Komunikat -przełaje ind IMS GIMNAZJADA.pdf

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.