24 Lipiec 2013

W sobotę dnia 20 lipca 2013 r. na boisku sportowym w miejscowości Kliny, odbył się Międzypowiatowy Piknik Sołtysów 2013 „Poznaj nasz powiat”, w którym uczestniczyli samorządowcy powiatu kępińskiego i ostrzeszowskiego.

W programie organizatorzy przygotowali m.in. różne konkursy i zabawy integracyjne samorządowców oraz zabawę taneczną.

W miłej atmosferze przy przygrzewającym słońcu i dobrym posiłku – wszyscy uczestnicy pikniku mile i wesoło spędzili sobotnie popołudnie.

Piknik ten zorganizowany został przez Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Kliny „KLIN” przy pomocy Rady Powiatowej Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego i pod patronatem Starostwa Powiatowego w Kępnie.

Projekt ten współfinansowany był ze środków Powiatu Kępińskiego. Na jego realizację Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Kliny „KLIN” pozyskało 4500,00 zł dotacji ze środków Powiatu Kępińskiego.

Międzypowiatowy Piknik SołtysówMiędzypowiatowy Piknik SołtysówMiędzypowiatowy Piknik Sołtysów