22 Styczeń 2024
Reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie-II miejsce w turnieju
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie-III miejsce w turnieju
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie-I miejsce w turnieju
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, najlepszy strzelec Tobiasz Świtoń, najlepszy bramkarz Mikołaj Lubojański, najlepszy zawodnik Mikołaj Fusek
W trakcie turnieju
Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Szkół Ponadpodstawowych

W piątek, 19 stycznia w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Szkół Ponadpodstawowych.

Do turnieju przystąpiły trzy reprezentacje szkół średnich z naszego powiatu.

W wyniku rywalizacji sportowej pierwsze miejsce zdobyła drużyna gospodarzy LO Nr I w Kępnie, pokonując ZSP Nr 2 w Kępnie 4:3, a w spotkaniu z ZSP Nr 1 w Kępnie, halowi piłkarze ze  "starego ogólniaka" strzelili 4 bramki, tracąc jedną. Najlepszym zawodnikiem  został Mikołaj Fusek, a najlepszym bramkarzem Mikołaj Lubojański. Obaj zawodnicy to reprezentanci LO Nr I w Kępnie.

Tobiasz Świtoń, reprezentant ZSP Nr 2 w Kępnie to najlepszy snajper turnieju,.
Pamiątkowy puchar, piłki do futsalu, dyplomy i upominki dla najlepszych zawodników w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala wręczyła Pani Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska.