12 Styczeń 2024
Reprezentacja SP Krążkowy
Reprezentacja SP Nr 1 w Kępnie
Mistrzostwa Powiatu w Futsalu

W czwartek, 11 stycznia w hali sportowej w Bralinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu.
Sześć reprezentacji szkół podstawowych z powiatu kępińskiego stawiło się na zawody w ramach "XXV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2023/2024". Zawody zostały zorganizowane przez Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie, Urząd Gminy w Bralinie i Szkołę Podstawową w Bralinie.

W wyniku losowania i gier eliminacyjnych "każdy z każdym", do półfinału trafiła kępińska jedynka, która wygrała z SP w Krążkowach 4:1. W drugim półfinale Baranów pokonał Bralin 3:0. W meczu o V miejsce Łęka Opatowska pokonała Trębaczów 4:1. W meczu o III miejsce Krążkowy wygrały z Bralinem 4:1. W meczu o I miejsce Baranów  przegrał z SP nr 1 w Kępnie 7:0. Najlepszym snajperem został Jan Marciniak z Baranowa, najlepszym zawodnikiem został Jakub Marciniak z SP nr 1 w Kępnie, najlepszym bramkarzem okrzyknięto Piotra Magota z SP w Krążkowach.

W imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala pamiątkowe dyplomy i puchary oraz drobne upominki dla najlepszych zawodników wręczył Wicewójt Gminy Bralin Karol Wanzek i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bralinie Michał Górecki.