Reprezentacja LO Nr I w Kępnie- I miejsce w turneju
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie- II miejsce w turnieju
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie- III miejsce w turnieju
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie- I miejsce w turnieju
Reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie- II miejsce w turnieju
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych

W środę, 29 listopada w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbyły się, w ramach "XXV Licealiady 2023/2024", Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

W meczu w kategorii dziewcząt reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie pokonała gospodynie turnieju 22: 9. W kategorii chłopców reprezentacja LO Nr I w Kępnie pokonała ZSP Nr 2 w Kępnie 15:13. W drugim meczu zespół z ZSP Nr 1 w Kępnie uległ reprezentacji ZSP Nr 2 10:11. W ostatnim, trzecim meczu gospodarze turnieju zwyciężyli  z reprezentacją ZSP Nr 1  w Kępnie 16:6.

Pamiątkowe puchary, dyplomy, upominki dla najlepszych zawodników oraz piłki w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala wręczyła Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie Danuta Stefańska.