Strona główna Wydarzenia
19 Luty 2015
kategoria:
Aktualności
W dniu 13 lutego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach „XVI Licealiady 2014/2015”.

W pierwszym meczu zespół z ZSP nr 1 nie dał szans uczennicom z ZSP Nr 2 w Kępnie wygrywając po trzech tercjach 9:0. Drugi mecz to potyczka pomiędzy gospodarzami turnieju ZSP Nr 1 w Kępnie a młodymi sportowcami z ZSP Nr 2 w Kępnie. Zdecydowanie lepszą ekipą okazała się drużyna z ZSP Nr 2 wygrywając po trzech tercjach 6:0.

Drużynom uczestniczącym w turnieju Starostwo Powiatowe w Kępnie ufundowało oprócz pamiątkowych dyplomów i statuetek dla mistrzowskich drużyn, kije do unihokeja dla zawodników. Warto nadmienić, że najskuteczniejszą zawodniczą została Kinga Gąszczak, a najlepszą bramkarką Marlena Rabiega. Obie zawodniczki reprezentowały ZSP nr 1 w Kępnie. W kategorii chłopców najlepszym strzelcem został Tomasz Gąszczak, a najlepszym zawodnikiem Karol Klein. Natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Szymona Wabnica. Cała trójka reprezentowała ZSP nr 2 w Kępnie.